By admin
vrydagmiddag 29 mei 2015 werden 7 vluchtelingen gearresteerd by de stopera in amsterdam. vluchteling ilhaam awees en een supporter van wij zijn hier geven hun kant van het verhaal over het politiegeweld.
ilhaam awees :
Ik wil mijn ervaring met jullie delen.
Ik heb nog nooit meegemaakt wat ik gisteren bij de politie heb gezien.
Toen we aankwamen bij het stadhuis mochten we niet naar binnen.
Ik stond achter en ik zag een paar mensen binnen proberen te komen en mensen gingen heen en weer rennen. Ook zag ik door het raam mensen gebaren dat de deur dicht moest. Het was een paar minuten een ongemakkelijke sfeer.
En toen kwam een vrijwilligster met soep. Ik was buiten met andere mensen en een paar mensen waren binnen. We zaten rustig soep te eten en te praten. Toen ging ik naar binnen om iemand te zoeken. Ik zag een politieagent die vertelde dat we het gemeentehuis moesten verlaten en buiten verder moesten demonstreren.
Toen ging iedereen naar buiten.
Na een tijdje gingen we praten om een plan te maken hoe we naar onze slaapplaats konden komen in Noord.
Maar toen ………….
Toen pakte een agent één van onze jongens op. Hij werd in de auto gestopt die vervolgens hard …read more
From:: Amsterdam